Wygodne cięcie desek i paneli

Niezależnie od tego czy jesteś amatorem majsterkowania czy zajmujesz się tym zawodowo, zasługujesz na sprzęt najwyższej jakości. Z pewnością często miałeś problem z nierówno pociętymi i nieestetycznie postrzępionymi panelami lub deskami podłogowymi. Najprawdopodobniej używałeś do tego złych narzędzi.

Piła ręczna do paneli marki BAHCO to w pełni profesjonalny sprzęt, który zyskał uznanie w oczach użytkowników. Posiada hartowane i szlifowane ostrza, które pokryte są specjalnym lakierem chroniącym przed korozją oraz zmniejszającym tarcie. Pogrubienie ostrza sprawia, że cięcie jest niezwykle precyzyjne. Umożliwia to również stabilne utrzymanie piły i równe jej poprowadzenie. Długość ostrza wynosi 500mm, a waga całkowita piły to zaledwie 480g.

Piła ręczna do paneli

Odpowiednie szlifowanie i kąt ostrzenia sprawia, że piła nadaje się do cięcia różnego typu paneli i desek podłogowych. Sprawdza się nawet w przypadku desek o dużej twardości. Piła ręczna do paneli jest poręczna i łatwa w prowadzeniu. Jest to lekki sprzęt, który bez problemu można ze sobą zabrać w każde miejsce. Powinien znaleźć się w skrzynce zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Zapewnia świetne efekty, równe cięcie i brak jakichkolwiek postrzępień. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości to z pewnością jeden z największych plusów produktów marki BAHCO. Nie inaczej jest również w przypadku tej ręcznej piły do desek podłogowych oraz paneli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *