Oryginalne domy na każdą kieszeń

Chcąc kupić ciekawy i oryginalny projekt domu parterowego, nie trzeba obawiać się wygórowanych cen oraz niejasności powstałych przy takim zakupie. Wiele biur projektowych sprzedaje swoje prace przez internet, dzięki czemu klient może wcześniej dokładnie zapoznać się ze szczegółowym opisem danego domu oraz zobaczyć jego zdjęcia poglądowe.

Sprawdzone miejsca

Jest wiele miejsce (biur projektowych online), które posiadają ogromny wybór ofert skierowanych tak naprawdę do każdego klienta. Projekty domów parterowych cieszą się jednak największym powodzeniem, ze względu na ich dogodny metraż, efektowny wygląd oraz doskonałe rozłożenie pomieszczeń. Taki dom to zdecydowanie idealnie miejsce zarówno dla rodzin, jak i starszych małżeństw. Zobacz więcej >>

Projekty domów parterowych – dane techniczne

Domy parterowe zazwyczaj posiadają powierzchnię od około 110 m2 do 200m2. W zależności od powierzchni działki, można wybrać odpowiednią zabudowę, która będzie idealna dla potrzeb mieszkańców. Dodatkowo, już przy wyborze projektu, klient otrzymuje wraz z nim takie informacje jak: z czego powinny być wykonane ściany zewnętrzne (np.
pustak 25 cm, styropian 20 cm), jakie powinny być ściany wewnętrzne (np. pustak 25 cm), jaki strop przewidziano w projekcie (np. monolityczny żelbetowy oraz jaką uwzględniono w nim dachówkę (czy ceramiczną, czy betonową). W większości projektów dodatkowo klient otrzymuje projekt całej wentylacji.

projekt domu parterowego

Projekty na każą kieszeń

Bez problemu klienci znajdą projekt wymarzonego domu w bardzo atrakcyjnej, przystępnej cenie. W zależności od biura oraz konkretnego domu – takie projekty wahają się od 1500 zł do nawet 4000 zł. Ważną informacją jest to, że wiele internetowych biur oraz projektantów często organizuje dla klientów różne promocje, na których to można kupić konkretne projekty nawet i kilkaset złotych taniej. Jeżeli klient ma upatrzony swój wymarzony dom, może także skontaktować się z biurem obsługi, by wynegocjować cenę – wiele miejsc zdecydowanie zgadza się na małe zniżki (szczególnie dla stałych klientów).

Posted in Dom